Moisturizing and nourishing hair cosmetics

5 products
Filter and sort
5 products
Filter and sort 5 products Close
Sort by
  • Extra Shampoo
    cleansing and moisturizing shampoo
    €15,95
    300 mL
    €5,32 / 100ml
    Tax included.
    300 mL
  • Miracle Serum 10 in 1
    hair serum
    €14,95
    100 mL
    €14,95 / 100ml
    Tax included.
    100 mL
  • Hydrating Conditioner
    moisturizing conditioner
    €17,95
    200 mL
    €8,98 / 100ml
    Tax included.
    200 mL
  • Discipline Conditioner
    taming conditioner
    €14,95
    200 mL
    €7,48 / 100ml
    Tax included.
    200 mL
  • Nourishing Mask
    nourishing mask
    €15,95
    150 mL
    €10,63 / 100ml
    Tax included.
    150 mL